MENU

logo gminy bobrowniki
biuletyn informacji publicznej powieksz czcionke pomniejsz czcionke
facebook miny

Wiadomości

Koncertowa sobota za nami

W dniach 29 i 30 czerwca mieszkańcy i goście z gmin ościennych świętowali XI Dni Gminy Bobrowniki. Piękna pogoda oraz moc atrakcji przygotowanych przez Wójta Gminy, Małgorzatę Bednarek przyciągnęła do rogoźnickiego parku osoby w każdym wieku. Nie zabrakło corocznych występów lokalnych gwiazd, a także artystów wielkiej sceny muzycznej.

Sobotnie obchody rozpoczęły się zabawą z Ciocią Tunią, która pod sceną zgromadziła wielu milusińskich do wspólnych tanecznych szaleństw. Najmłodsi mogli wykazać się w konkurencjach związanych ze śpiewem oraz tańcem. Na wszystkich uczestników wspólnej zabawy czekało wiele atrakcji i niespodzianek.

Kolejna część programu należała do lokalnych artystów. W pierwszej kolejności mogliśmy usłyszeć laureatów Festiwalu „Szanujmy wspomnienia”. Utalentowane, o pięknym głosie artystki zaprezentowały piosenki wyjątkowych, nieżyjących artystów sceny muzycznej. Następnie na deskach Amfiteatru wystąpili muzycy „Małej Akademii Muzyki” Michała Malickiego.

Przed godziną 18:00 Amfiteatr został wypełniony po brzegi. A to wszystko za sprawą koncertu Jacka Stachurskiego. „Typ niepokorny” rozkołysał i rozśpiewał całą widownię. Po raz pierwszy Dni Gminy odwiedziło tyle osób, jest mi niezmiernie miło bo to wszystko robimy właśnie dla mieszkańców; komentuje Małgorzata Bednarek Wójt Gminy Bobrowniki.

Po koncercie Stachurskiego na scenie pojawili się muzycy, którzy przenieśli publiczność w magiczny świat operetki i musicalu.

Finałem pierwszego dnia był koncert znakomitej artystki sceny muzycznej, Ani Wyszkoni. Zgromadzeni podczas pierwszego dnia obchodów święta gminy pełni podziwu oglądali muzyczne show wokalistki. (ps)

 


data: 2019-07-02

strona:
<<
 < 
1
2
3
4
Gmina Bobrowniki