MENU

logo gminy bobrowniki
biuletyn informacji publicznej powieksz czcionke pomniejsz czcionke
facebook miny

Wiadomości

XI Dni Gminy Bobrowniki - dzień drugi

II Dzień Gminy Bobrowniki swoim atrakcyjnym programem przyciągnął setki mieszkańców i zaproszonych gości. Już od godziny 15:00 wspólnie można było spędzić czas na terenie rogoźnickiego Amfiteatru. Przed publicznością wystąpiły gminne Zespoły Śpiewacze, które zaprezentowały nietuzinkowy repertuar. Następnie na scenie pojawił się Kabaret pod Wyrwigroszem. Pomimo wysokiej temperatury i obawy artystów, występ cieszył się dużą publiką. Baliśmy się, że nikt nie przyjdzie, a okazało się, że wszyscy przyszli. Widownia nas przyjęła cudnie. Było super; tak wypowiadali się artyści Kabaretu którzy rozbawili i rozkołysali publikę swoim artystycznym występem.

Realizując w dalszym ciągu program Dni Gminy, przyszła pora na zjawiskowy koncert Abba & Boney M. Mix Cover Show. Podczas występu na scenie zrobiło się bardzo gorąco. Wspólna zabawa, taneczne show, a także wszystkim znane utwory utwierdziły organizatorów w przekonaniu o dobrze przygotowanym programie.

Co roku podczas organizowanych Dni Gminy są rozdawanie gminne upominki. Tak było i w tym roku. Przeprowadzony został konkurs, w którym mieszkańcy wykazali się znakomitą wiedzą dotyczącą naszej gminy. W nagrodę każdy uczestnik otrzymał zestaw gminnych materiałów promocyjnych. Tradycją jest również niespodzianka dla dzieci. Podczas obchodów święta gminy co roku Wójt ze sceny zrzuca w stronę dzieci dmuchane piłki. Organizujemy Dni Gminy zawsze w okresie letnim. Piłki dmuchane to świetny upominek dla dzieci i młodzieży. Jestem przekonana, że zostaną wykorzystane podczas wakacji i to nie jeden raz; komentuje Wójt Gminy Małgorzata Bednarek.

Nie zabrakło również atrakcji przygotowanych dla najmłodszych. W ciągu dwóch dni imprezy, dzieci mogły korzystać z wesołego miasteczka, placu zabaw, a także do dyspozycji był kącik biblioteczny. Każdy przez weekend mógł znaleźć coś dla siebie.

Na niedzielny wieczór zaplanowano koncert gwiazdy wieczoru. Na scenie wystąpił Fancy, który ma na swoim koncie wiele nagród i osiągnięć. Znanymi utworami takimi jak „Flames of love” czy „Bolero”, rozbawił w czasie gminnej imprezy publiczność, która głośno wraz z artystą, śpiewała znane melodyjne utwory.

Dziękujemy, że tak licznie towarzyszyliście podczas XI Dni Gminy. Jesteście najlepszą nagrodą i utwierdzacie mnie w przekonaniu, że to co robię ma sens, bo robię to z myślą o mieszkańcach; dodaje Wójt Gminy Małgorzata Bednarek. (ps)

 


data: 2019-07-04

Gmina Bobrowniki