MENU

logo gminy bobrowniki
biuletyn informacji publicznej powieksz czcionke pomniejsz czcionke
facebook miny

Wiadomości

Zmienione trasy linii autobusowych: 53, 85...

Zarząd Transportu Metropolitalnego informuje, że w związku z koniecznością wyłączenia z ruchu fragmentu drogi krajowej DW913 w Myszkowicach, od skrzyżowania z DK78 do skrzyżowania z ulicami: Wolności i Leśną, w dniach 6–7 listopada 2020 r. (piątek–sobota) zmienione zostaną trasy przejazdów linii autobusowych nr 53, 85, 103, 107 i 717.

 

Objazdy dla ww. linii wyznaczone zostały od przystanku „Siemonia Piekarnia nż” ulicami: Wolności i Ogrodową, do przystanku „Sączów Kościół”. Trasy powrotne przebiegać będą analogicznie.

 

 

Całkowicie wyłączone z obsługi zostaną przystanki: „Myszkowice”, „Myszkowice Remiza” oraz „Celiny Szmaragdowa”.

 

Do obsługi włączone zostaną przystanki znajdujące się na trasach objazdowych: „Podsiemonia”, „Podsączów” oraz „Saczów Remiza”, „Podtąpkowice Skrzyżowanie”, „Podtąpkowice Droga Do Sączowa”, „Celiny Autostrada”, „Celiny OSP” oraz „Celiny Skrzyżowanie”. Obsługa przystanku „Droga Do Myszkowic nż” będzie się odbywała na stanowiskach zlokalizowanych na ul. Wolności.

 

 

Autobus linii nr 717 (kurs o godz. 6:33 z „Ożarowice Port Lotniczy”) skierowany zostanie od przystanku „Celiny Droga do Pyrzowic” do Sączowa bezpośrednią trasą przebiegającą DK78 oraz ul. Ogrodową w Sączowie. Skorzystanie przez mieszkańców Siemoni z przejazdu tym kursem będzie możliwe w systemie przesiadkowym z kursu autobusu linii nr 107 o godz. 6:39 z Siemoni, który planowo zakończy kurs w Sączowie o godz. 6:48.


data: 2020-11-05

Gmina Bobrowniki