MENU

logo gminy bobrowniki
biuletyn informacji publicznej powieksz czcionke pomniejsz czcionke
facebook miny

Wiadomości

Zadbaj o kondycję psychiczną i ogólne samopoczucie

Fundacja ADRA Polska i należący do niej portal GrupaWsparcia.pl serdecznie zapraszają mieszkańców województwa śląskiego do udziału w grupach wsparcia online w celu zadbania o kondycję psychiczną i ogólne samopoczucie. Możliwe jest również przeprowadzenie indywidualnego poradnictwa i konsultacji psychologicznych.

 

Darmowe grupy wsparcia online

Grupy prowadzone są przez ekspertów, a nabór do nich jest ciągły. Więcej informacji można znaleźć pod adresem: https://grupawsparcia.pl/portal/grupy/9/wojewodztwo-slaskie/72

 

Darmowe poradnictwo psychologiczne

W ramach uczestnictwa w grupie wsparcia istnieje możliwość przeprowadzenia indywidualnych rozmów psychologicznych z użytkownikami z województwa śląskiego, którzy zgłoszą takie zapotrzebowanie. Program ten obejmuje zagadnienia dotyczące radzenia sobie ze stresem i przezwyciężania problemów życiowych związanych z pandemią oraz wzmocnienia zdrowia psychicznego i poczucia własnej wartości.

 

Promocja dla lokalnych grup wsparcia

Zachęcamy wszystkie grupy wsparcia działające w formie bezpośredniego kontaktu z uczestnikami na terenie województwa śląskiego do informowania lokalnej społeczności o swojej działalności za pośrednictwem darmowej reklamy na portalu GrupaWsparcia.pl, pod adresem: https://grupawsparcia.pl/lokalneGrupyWsparcia

Projekt realizowany jest w ramach dofinansowania z Samorządu Województwa Śląskiego, z zakresu zdrowia publicznego pod nazwą: „Promocja zdrowia psychicznego i zapobieganie zaburzeniom psychicznym”.

Więcej informacji można otrzymać, kontaktując się poprzez adres e-mail: kontakt@grupawsparcia.pl

 

Osoba do kontaktu:

Jakub Juszczyk

ADRA Polska
(+ 48) 690-890-690
kontakt@grupawsparcia.pl
ADRA Polska | www.adra.pl 


data: 2020-10-13

Gmina Bobrowniki