MENU

logo gminy bobrowniki
biuletyn informacji publicznej powieksz czcionke pomniejsz czcionke
facebook miny

Wiadomości

Będą ustalać przebieg granic ewidencyjnych

Na zlecenie Starostwa Powiatowego w Będzinie trwają czynności ustalania przebiegu granic ewidencyjnych na terenie gminy Bobrowniki, w związku z przeprowadzaną modernizacją ewidencji gruntów i budynków. Wobec powyższego część mieszkańców naszej gminy otrzymała lub otrzyma zawiadomienia o prowadzonych czynnościach oraz terminach spotkań, na których ustalony zostanie przebieg granic działek ewidencyjnych.

 

Spotkania będą się odbywać od 1 do 25 czerwca 2021 r. w budynku Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Bobrownikach przy ul. Sienkiewicza 121 a. W związku z tym, że zgodnie z art. 32 pkt 1 ustawy z dnia 17 maja 1989 r. – Prawo geodezyjne i kartograficzne: „Nieusprawiedliwione niestawiennictwo nie wstrzymuje czynności geodety”, zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału w nich z zachowaniem reżimu sanitarnego.

 

Odpowiedzialnym i właściwym do zgłaszania wszelkich uwag jest zlecające prace Starostwo Powiatowe w Będzinie. W razie pytań prosimy kontaktować się ze starostwem pod numerem telefonu: (32) 368-08-00, lub z wykonawcą prac: firmą „GeoTech” Michał Śliwiński, pod numerem telefonu: 884-304-474.

 

Informacja Starosty Będzińskiego o czynnościach ustalenia przebiegu granic działek ewidencyjnych znajduje się na stronie: www.bip.powiat.bedzin.pl/693.


data: 2021-05-11

Gmina Bobrowniki