MENU

logo gminy bobrowniki
biuletyn informacji publicznej powieksz czcionke pomniejsz czcionke
facebook miny

Rada Gminy Bobrowniki

Przewodniczący Rady Gminy pełni dyżur w poniedziałki w godzinach 15.00 - 16.00 w budynku Urzędu Gminy w Bobrownikach w pokoju nr 16. Po wcześniejszym ustaleniu istnieje możliwość umówienia spotkania w Urzędzie Gminy w Bobrowniach pomiędzy godziną 7:00 a 8:00.

 

Kontakt mailowy: radny@bobrowniki.pl
Kontakt telefoniczny pod numerem 601510291 (codziennie pomiędzy godziną 16:00 a 18:00).

 

 

Istnieje możliwość zgłaszania spraw i uwag za pomocą e-maili. Aktywne są dwa adresy: radny@bobrowniki.pl oraz radna@bobrowniki.pl

Możliwość odczytu obu maili mają wszyscy radni Gminy Bobrownik

 

 

Adam Nocuń

Przewodniczący Rady Gminy Bobrowniki

.

W roku 1996 ukończyłem studia informatyczne

na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Od roku 2011 prowadzę własną działalność gospodarczą w zakresie doradztwa z dziedziny informatyki. Obecnie zajmuję się wdrożeniami systemów informatycznych pozwalających optymalizować procesy produkcyjne w kopalniach kruszyw oraz firmach budownictwa drogowego.

• W latach 2006 – 2014byłem radnym Gminy Bobrowniki,

• Od kilku lat jestem wolontariuszem fundacji „Zwiastun”

Moje hobby to jazda na rowerze, spacery z psem, pływanie, czytanie książek

wychowałek

 Jadwiga Wychowałek

Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Bobrowniki

 

 Mam wykształcenie wyższe pedagogiczne.

Jestem nauczycielem dyplomowanym.

Obecnie pracuję w Szkole Podstawowej

im. Juliusza Słowackiego w Rogoźniku.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje i umiejętności

uczestnicząc w różnych formach kształcenia zawodowego (studiach podyplomowych, kursach itp.).

W wolnych chwilach lubię czytać książki.

Dużą przyjemność sprawiają mi podróże oraz aktywne spędzanie czasu na łonie przyrody.

brzozowska

 Barbara Brzozowska

Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Bobrowniki

 

Nazywam się Barbara Brzozowska

z domu Mitas - rodowita Dobieszowianka.
Jestem mężatką i mam dwóch dorosłych synów.

Ukończyłam Akademię Ekonomiczną im. Karola Adamieckiego w Katowicach w 1986r.

Później menadżerskie studia podyplomowew 1991r.

Ostatnio pracowałam w dużej korporacji finansowej na stanowisku kierowniczym skąd przeszłam na emeryturę.

Posiadam troje cudownych wnuków: Emilkę, Antosia i Franusia.

binko

Zbigniew Binko

 

 Mam 65 lat, mieszkam w Rogoźniku. Jestem właścicielem średniej wielkości pasieki. Od 2003 roku pełnię funkcję prezesa Śląskiego Związku Pszczelarzy w Katowicach – organizacji, która zrzesza około 2500 członków. W 2013 roku zostałem laureatem nagrody Złote Bobry za działania na rzecz przejęcia przez gmine 50 ha terenu parku w Rogoźniku. Od 2006 roku pracowałem w Radzie Sołeckiej w Rogoźniku, a ostatnie 4 lata działałem na rzecz Rogoźnika w Radzie Gminy Bobrowniki jako Przewodniczący.

 

chudy

 Jerzy Chudy

 

 Mam 56 lat, jestem żonaty, mam dwie

dorosłe córki. Wykształcenie średnie.

Od lat angażuję się w sprawy społeczne. Pragnę uczestniczyć w skutecznym rozwiązywaniu problemów mieszkańców Rogoźnika oraz Naszej Gminy. Wiem, że jest jeszcze wiele rzeczy do zrobienia, dlatego chciałbym wykorzystać swój potencjał i doświadczenie na rzecz pracy dla dobra naszej społeczności.

 

cieśla

 Szymon Cieśla

 

 Od urodzenia mieszkam w Bobrownikach. Jestem żonaty i mam dwójkę dzieci Jurka i Zosię. Ukończyłem studia ekonomiczne, posiadam dyplom z międzynarodowych stosunków gospodarczo prawnych oraz z rachunkowości. Zawodowo jestem związany z rodzinną firmą działającą w branży budowlanej oraz handlowej.

 

flankiewicz

 Anna Flakiewicz

 

 Mam 37 lat, od urodzenia jestem związana z Wymysłowem. W 2005 roku ukończyłam studia na wydziale Matematyczno – Fizycznym Politechniki Śląskiej w Gliwicach, a w czerwcu 2012 r. dodatkowo studia podyplomowe „Nauczanie informatyki w szkołach” na Wydziale Matematyki Stosowanej Politechniki Śląskiej. Od 2006 roku pracuję jako nauczyciel w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Bytomiu.

 

gwóźdź

 Tomasz Gwóźdź

 

 Mam 49 lat . Z wykształcenia jestem mgr inż. energetykiem. Pracuję w Tauron Wytwarzaniu S.A. W ubiegłej kadencji byłem radnym, Przewodniczącym Komisji Infrastruktury. Obecnie jako radny będę działał w Komisji Infrastruktury oraz w Komisji Rewizyjnej. Jako radny w obecnej kadencji będę pracował dla dobra i rozwoju naszej Gminy nie zapominając o moim sołectwie Sączów . Dziękuję mieszkańcom Sączowa za zaufanie i oddane na mnie głosy. Obiecuję, że nie zawiodę oraz spełnię obietnice wyborcze

 

koc

 Wojciech Koc

 

 Z powołania i zamiłowania jestem strażakiem. Pracuję w Państwowej Straży Pożarnej w Sosnowcu, a społecznie działam w siemońskiej OSP, gdzie pełnię funkcję zastępcy Naczelnika. Od 2015 roku działam także w Radzie Sołeckiej w Siemoni, gdzie wspólnie zrealizowaliśmy wiele inicjatyw. Prywatnie jestem mężem i ojcem dwóch córek. Prowadzę także działalność gospodarczą.

 

łaski

 Mariusz Łaski

 

 Mam 43 lata, od urodzenia jestem mieszkańcem Rogoźnika. Mam żonę i dwójkę dzieci: Karinę i Mateusza. Ukończyłem zawodową szkołę budowlaną, a od 1998 r. prowadzę własną działalność gospodarczą związaną z budownictwem. Moją pasją jest motoryzacja i wędkarstwo .

 

morencjusz

 Marcin Morek

 

 Mam 41 lat, dwoje dzieci. Mieszkam w Myszkowicach. Na terenie naszej gminy mieszkam i pracuję od wielu lat jako geodeta. Jednocześnie kilka lat temu wybrano mnie na stanowisko prezesa OSP Myszkowice. Wspólnie z Radą Sołecką i Sołtysem oraz lokalnymi organizacjami działam na rzecz mojego sołectwa, Myszkowice.

 

najda

 Ilona Najda

 

 Jestem emerytowaną nauczycielką języka polskiego i historii, mieszkanką Dobieszowic. Jako nauczyciel wychowałam wiele roczników Dobieszowian i współpracowałam ściśle z ich rodzicami, co pozwoliło mi poznać ich potrzeby. Ostatnie 8 lat to praca w Radzie Gminy Bobrowniki, w komisji ds. Społecznych, gdzie szczególną uwagą obdarzyłam oświatę oraz potrzeby starszych i młodych ludzi. Ten czas to praca dla mieszkańców i także działania przy rewitalizacji Dworku czy „starej szkoły” oraz przy wielu innych mniejszych inwestycjach.

 

rygoła

 Remigiusz Rygoł

 

 Jestem osobą otwartą i nowocześnie myślącą, a jednocześnie wierną wartością patriotycznym i tradycji. Najważniejsze z nich to Bóg, Honor i Rodzina, które wyniosłem z rodzinnego Bobrownickiego domu. Ukończenie studiów na Politechnice Krakowskiej pozwoliło mi spojrzeć na naszą lokalną społeczność z szerszej perspektywy. Dlatego też od ponad 8 lat prowadzę firmę właśnie w Bobrownikach. Również tutaj wybudowałem dom i założyłem rodzinę.

 

sokoła

 Kamila Sokoła

 

 Nazywam się Kamila Sokoła . Od urodzenia mieszkam w Sączowie. Jestem mężatką i mam dwójkę dzieci Radosława i Kornelię. Ukończyłam studia w Wyższej Szkole Ekonomii i Administracji z tytułem Inżynier Ochrony Środowiska. Zawodowo wraz z mężem prowadzę firmę usługowo-handlową.

 

wieczorek

 Jarosław Wieczorek

 

 Mam 42 lata, od urodzenia mieszkam w Bobrownikach. Żonaty, ojciec dwójki dzieci. Posiadam wykształcenie zawodowe. Pracuję w firmie Famur S.A. Systemy Chodnikowe Remag Oddział w Katowicach na stanowisku operatora maszyn CNC.

 

 

Gmina Bobrowniki