MENU

logo gminy bobrowniki
biuletyn informacji publicznej powieksz czcionke pomniejsz czcionke
facebook miny

Wykaz pracowników

PARTER

 

Pokój nr 1

 

Jolanta Wieczorek

  • Urząd Stanu Cywilnego
  • Zastępca Kierownika USC
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 45
  •  jolanta.wieczorek@bobrowniki.pl

 

Hanka Mańka

  • Stanowisko ds. zarządzania kryzysowego, spraw obronnych i wojskowych
  • Starszy inspektor
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 35
  • hanka.manka@bobrowniki.pl

 

Pokój nr 2

 

Roman Jeleśniański

  • Referat Spraw Obywatelskich
  • Kierownik referatu
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 47
  • roman.jelesnianski@bobrowniki.pl

 

Sabina Gębczyk

  • Referat Spraw Obywatelskich
  • Inspektor
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 36
  • sabina.gebczyk@bobrowniki.pl

 

Pokój nr 3

 

Paulina Skowrońska

  • Stanowisko ds. organizacji pozarządowych i polityki senioralnej
  • Starszy Inspektor
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 25
  • paulina.skowronska@bobrowniki.pl 

 

Anna Grabowska

  • Zamówienia Publiczne
  • Starszy Inspektor
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 57
  • anna.grabowska@bobrowniki.pl

 

Marlena Lesiak

  • Zamówienia Publiczne
  • Podinspektor
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 57
  • marlena.lesiak@bobrowniki.pl

 

Pokój nr 4

 

Agnieszka Balwierz

  • Referat Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej
  • Inspektor
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 53
  • agnieszka.balwierz@bobrowniki.pl

 

Monika Lorczyk

  • Referat Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej
  • Inspektor
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 62
  • monika.lorczyk@bobrowniki.pl

 

 Karolina Żur

  • Referat Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej
  • Inspektor
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 56
  • karolina.zur@bobrowniki.pl

 

 Ewelina Grochowska

  • Referat Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej
  • Pracownik II stopnia wykonujący zadania w ramach prac interwencyjnych
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 56
  • ewelina.grochowska@bobrowniki.pl

 

Pokój nr 5 

 

Tomasz Gajek

  • Referat Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej
  • Kierownik referatu
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 52
  • tomasz.gajek@bobrowniki.pl

Pokój nr 6

 

 Łukasz Kosobudzki

  • Referat Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej
  • Pomoc administracyjna
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 43
  • lukasz.kosobudzki@bobrowniki.pl

 

Kamila Czapla - Kocot

  • Referat Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej
  • Inspektor
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 43
  • kamila.czapla@bobrowniki.pl

 

 

I PIĘTRO

 

Pokój nr 11

 

Gabriela Krzemińska

  • Referat Rozwoju
  • Kierownik referatu
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 23
  • gabriela.krzeminska@bobrowniki.pl

 

Ewa Kucharska - Cichoń

  • Referat Rozwoju
  • Starszy specjalista
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 23
  • ewa.kucharska-cichon@bobrowniki.pl

 

Lucyna Prześlica

  • Referat Rozwoju
  • Inspektor
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 23
  • lucyna.przeslica@bobrowniki.pl

 

 

Pokój nr 12

 

Jacek Brzozowski

  • Referat Inwestycji
  • Kierownik referatu
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 22
  • jacek.brzozowski@bobrowniki.pl

 

Mariusz Pawełczyk

  • Referat Inwestycji
  • Starszy inspektor
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 38
  • mariusz.pawelczyk@bobrowniki.pl

 

Magdalena Gajdzik

  • Referat Inwestycji
  • Starszy Inspektor
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 64
  • magdalena.gajdzik@bobrowniki.pl

 

Pokój nr 13

 

Gabriela Dratwińska

  • Referat Organizacyjny
  • p.o. Kierownika Referatu
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 58
  • gabriela.dratwinska@bobrowniki.pl

 

Angelika Fleszar

  • Referat Organizacyjny
  • Zastępca Kierownika Referatu
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 58
  • angelika.fleszar@bobrowniki.pl

 

Ewa Słoczyńska

  • Referat Organizacyjny
  • Inspektor
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 50
  • ewa.sloczynska@bobrowniki.pl

 

Michalina Musiał

  • Referat Organizacyjny
  • Podinspektor
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 40
  • michalina.musial@bobrowniki.pl

 

Katarzyna Czapla

  • Referat Organizacyjny
  • Pomoc administracyjna
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 50
  • katarzyna.czapla@bobrowniki.pl

 

Pokój nr 14

 

Aleksandra Król - Skowron

  • Sekretarz Gminy
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 33
  • sekretarz@bobrowniki.pl

 

Pokój nr 15

 

Małgorzata Bednarek

  • Wójt Gminy
  • wojt@bobrowniki.pl

 

Urszula Derewecka

  • Sekretariat Wójta Gminy
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 30
  • sekretariat@bobrowniki.pl / urszula.derewecka@bobrowniki.pl

 

Pokój nr 16

 

Angelika Łoboda

  • Referat Inwestycji
  • Pomoc administracyjna
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 21
  • angelika.loboda@bobrowniki.pl

 

Beata Niespor

  • Referat Rozwoju
  • Starszy Inspektor
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 21
  • beata.niespor@bobrowniki.pl

 

Pokój nr 17

 

Aleksandra Misiak

  • Referat Mienia Komunalnego i Zagospodarowania Przestrzennego
  • Kierownik Referatu
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 51
  • aleksandra.misiak@bobrowniki.pl

 

Weronika Matyja

  • Referat Mienia Komunalnego i Zagospodarowania Przestrzennego
  • Inspektor
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 31
  • weronika.matyja@bobrowniki.pl

 

Pokój nr 18 -  we wtorek i piątek interesantów nie przyjmuje się

 

Karolina Chmura

  • Referat Mienia Komunalnego i Zagospodarowania Przestrzennego
  • Starszy Inspektor
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 42
  • karolina.chmura@bobrowniki.pl

 

Anna Kłos

  • Referat Mienia Komunalnego i Zagospodarowania Przestrzennego
  • Inspektor
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 41
  • anna.klos@bobrowniki.pl

 

 

II PIĘTRO

 

Pokój nr 21

 

Edyta Lazar

  • Referat Planowania i Finansów
  • Starszy Inspektor
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 48
  • edyta.lazar@bobrowniki.pl

 

Ewa Tadra

  • Referat Planowania i Finansów
  • Inspektor
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 48
  • ewa.tadra@bobrowniki.pl

 

Pokój nr 22

 

Joanna Wyderka

  • Referat Planowania i Finansów
  • Inspektor
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 39
  • joanna.wyderka@bobrowniki.pl

 

Joanna Małota

  • Stanowisko ds. księgowości
  • Inspektor
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 39
  • joanna.malota@bobrowniki.pl

 

Pokój nr 23

 

Agnieszka Adamus - Stępień

  • Skarbnik Gminy
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 26
  • skarbnik@bobrowniki.pl

 

Pokój nr 24

 

Krzysztof Ślusarz

  • Referat Podatków i Opłat Lokalnych
  • Kierownik referatu
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 54
  • krzysztof.slusarz@bobrowniki.pl

 

Mateusz Dyrgała

  • Referat Podatków i Opłat Lokalnych
  • Zastępca Kierownika Referatu
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 55
  • mateusz.dyrgala@bobrowniki.pl

 

Magdalena Toth

  • Referat Podatków i Opłat Lokalnych
  • Inspektor
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 44
  • magdalena.toth@bobrowniki.pl

 

Ewelina Kozieł

  • Referat Podatków i Opłat Lokalnych
  • Inspektor
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 28
  • ewelina.koziel@bobrowniki.pl

 

Magdalena Zgajewska

  • Referat Podatków i Opłat Lokalnych
  • Podinspektor
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 34
  • magdalena.zgajewska@bobrowniki.pl

 

Pokój nr 26

 

Robert Krawczyński

  • Starszy Informatyk
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 29

 

Damian Górnikowski

  • Pomoc administracyjna
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 29

 

Pokój nr 27

 

Aleksandra Kosińska

  • Referat Planowania i Finansów
  • Kierownik referatu
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 49
  • aleksandra.kosinska@bobrowniki.pl

 

Monika Wojak

  • Referat Planowania i Finansów
  • Zastępca Kierownika referatu
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 49
  • monika.wojak@bobrowniki.pl

 

Pokój nr 28

 

Bartosz Makieła

  • Promocja Gminy
  • Starszy inspektor
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 37
  • makiela@gazeta.pl / promocja@bobrowniki.pl

 

Marta Ciba

  • Promocja Gminy
  • Podinspektor
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 37
  • marta.ciba@bobrowniki.pl / promocja@bobrowniki.pl

 

Gmina Bobrowniki