Otwarcie nowej sali gimnastycznej
4 kwietnia 2024 r. po 17 miesiącach prac uroczyście otworzono nową salę gimnastyczną przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dobieszowicach.
Nowoczesny obiekt dzieli się na dwa segmenty: segment A, gdzie głównie znajdują się sale lekcyjne szkoły oraz oddział przedszkolny, pomieszczenia administracyjne oraz węzły sanitarne oraz segment B, w którym zlokalizowana jest sala gimnastyczna z zapleczem szatniowym i sceną, mała salka ćwiczeń oraz pomieszczenie pomocnicze.


