Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Sobota, 18 maja 2024
Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk

XII Dni Gminy Bobrowniki

Za nami największe wydarzenie kulturalne w gminie Bobrowniki - XII Dni Gminy Bobrowniki.

W tym roku świętowaliśmy 24 i 25 czerwca. Przez dwa dni, scena Amfiteatru w Rogoźniku gościła muzyczne gwiazdy. W pierwszym dniu wystartowaliśmy mocnym brzmieniem. Przed publicznością zaprezentowali swoje umiejętności muzycy z formacji Rock & Roll Rebels, którzy przypomnieli największe rockowe standardy. Tuż po nich, sceną zawładnął zespół Autentikos, którego liderem i wokalistą jest Sebastian Giebel, profesor medycyny, transplatolog i hematolog. Podczas koncertu wybrzmiały utwory o różnorodnej stylistyce muzycznej, od tanecznego funky po rock progresywny. Następnie przyszedł czas na zmianę repertuaru. W świat hip-hopu wprowadziła nas Grupa Jeden Osiem L. Tuż po nich pozostaliśmy w rytmach muzyki rozrywkowej i na scenie zaprezentował się Czadoman. Gwiazdą wieczoru pierwszego dnia była ikona polskiej muzyki rockowej – zespół Big Cyc.

Drugi dzień rozpoczął się od przeglądu rodzimych artystów. Na scenie zaprezentowały się zespoły śpiewacze i najmłodsi mieszkańcy naszej gminy. Następnie przyszedł czas na uhonorowanie młodych sportowców, którzy reprezentowali naszą gminę w zawodach sportowych na szczeblu krajowym i zagranicznym. Nagrody otrzymali: Emilia Gorczycka, Konstancja Grybska, Igor Borys, Mikołaj Kaczorek, Tomasz Kubat, Wojciech Ogrodnik, Andrzej Rutkowski, Jakub Siedlarski. Na tym nie koniec atrakcji - wystąpił zespół Chrząszcze, który przypomniał największe utwory muzyczne lat 60- tych i 70-tych. Gwiazdą wieczoru była niemiecka grupa STSB fka Fun Factory, która dała niepowtarzalną dawkę pozytywnych emocji. Dni Gminy Bobrowniki nie mogłyby się odbyć bez imprez towarzyszących. Na wszystkich przybyłych gości czekały stoiska gastronomiczne, lunapark oraz namiot Gminnego Centrum Kultury i Sportu, w którym można było zakupić książkę.

Galeria zdjęć

XII Dni Gminy Bobrowniki XII Dni Gminy Bobrowniki XII Dni Gminy Bobrowniki DSC_5908 XII Dni Gminy Bobrowniki XII Dni Gminy Bobrowniki DSC_5964 XII Dni Gminy Bobrowniki XII Dni Gminy Bobrowniki XII Dni Gminy Bobrowniki DSC_6040 XII Dni Gminy Bobrowniki XII Dni Gminy Bobrowniki XII Dni Gminy Bobrowniki DSC_6183 XII Dni Gminy Bobrowniki XII Dni Gminy Bobrowniki XII Dni Gminy Bobrowniki XII Dni Gminy Bobrowniki XII Dni Gminy Bobrowniki
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.