MENU

logo gminy bobrowniki
biuletyn informacji publicznej powieksz czcionke pomniejsz czcionke
facebook miny

Wiadomości

XII Piknik Sportowy w Sączowie

Dwunasty Piknik Sportowy przyniósł wiele pozytywnych emocji. W ubiegłą sobotę na terenie boisk wielofunkcyjnych Orlik w Sączowie miłośnicy sportu mogli znaleźć coś dla siebie. Sączowski piknik, który na stałe wpisał się w kalendarz imprez sołectwa okazał się strzałem w dziesiątkę. Przedsięwzięcie organizowane przez Wójta Gminy Bobrowniki, a także Klub Sportowy Płomień Sączów ma wielu przyjaciół i chętnych do udziału w sportowych rozgrywkach osób.

Od samego rana drużyny sportowe rywalizowały o najlepsze miejsce na podium. Mecze rozgrywane były w różnych dyscyplinach sportowych. Mogliśmy kibicować drużynom piłki nożnej oraz siatkówki. Emocjonujące rozgrywki trzymały w napięciu kibiców do ostatnich minut. Po meczach oldboy’ów nadszedł czas na rywalizacje najmłodszych sportowców z naszej gminy. W międzyczasie na boisku przy siłowni można było dostrzec skupionych graczy podczas rozgrywek rodzinnej gry w bule. Gra ta cieszy się coraz to większym zainteresowaniem nie tylko dorosłych, ale i młodzieży.

O godzinie 16.30 miało miejsce oficjalne rozpoczęcie pikniku, podczas którego zostały wręczone puchary i medale. Tego dnia na wszystkich obecnych czekało wiele niespodzianek. Po rozgrywkach przyszedł czas na wspólne biesiadowanie przy muzyce zespołu ZBÓJNICY BAND A. (ps)


data: 2019-09-11

Gmina Bobrowniki